Choď na obsah Choď na menu

Jarmok 9.4.2016

15. 2. 2016

Dňa 9.4.2016 sa bude konať už tradičný vinohradnícky jarmok. Ide o komornešiu akciu, ktorej cieľom  je v prvom rade ponúknuť tovar spojený s vinohradníctvom, záhradou a tradíciami.

Spolok vinohradníkov a vinárov vo Vištuku Vás srdečne pozýva na tradičný vinohradnícky jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 9.4.2016, od 8.00 hodiny. Zakúpiť si budete môcť ovocné stromčeky, okrasné dreviny, planty.V ponuke bude drobná hydina a kŕmne zmesi pre hydinu, sušené dekoračné kvety, či kvety na jarnú výsadbu (letničky, trvalky, taktiež prútené výrobky, koše, kvetináče, poličky, kreslá, taburetky, stolíky)...

Na predaj môžete prísť ponúknuť i Vy rôzne vinohradnícke, či záhradkárske náradie, malú poľnohospodársku techniku, náradie na vybavenie pivníc ako demižóny, sudy, čerpadlá, filtre, postrekovače, plečky, rotavátory...

Ďalej dostanete kúpiť, rôzne úžitkové a dekoračné predmety od Vištuckých a regionálnych majstrov.

Pre potešenie detí sú pripravené poníky.

Nebude chýbať tradična ochutnávka vín, predpokladáme, že k dispozícii bude okolo 100 rôznych vzoriek z našich a okolitých pivníc. Samozrejmosťou ako každý rok bude cigánska pečienka.

Tohtoročný jarmok bude v spolupraci s

Jednotou dôchodcov rozšírený o výmennú burzu kvetín (terasa nad kultúrnym domom cca od 9:00),

Fitcentrom rozšírený o prezentáciu knihy "Skvelé recepty pre telo aj dušu"s ponukou zdravých jedál a výrobkov, divadlo pre deti.

Sprievodný program

9:00 Divadlo pre deti „Koza rohatá” (KD)

10:00 Heligonkári (priestor jarmoku)

11:00 Prezentácia knihy  

Súčasťou programu, cca od 9:30 bude možnosť previesť sa po dedine na koči.